Zadbaj o swoje zdrowie, razem z nami.

O firmie

SOFMED to młoda prężnie rozwijającą się firma, która specjalizuje się w sprzedaży sprzętu ortopedycznego oraz różnego rodzaju wyrobów medycznych.

Produkty, które znajdują się w naszym sklepie są dobierane z najwyższą starannością. Stawiamy na jakość dzięki której Klienci łatwiej i szybciej wracają do zdrowia. W szerokiej ofercie produktów znajdą Państwo również towary refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nasi dostawcy to uznane i doceniane w kraju i na świecie firmy, które od lat pracują nad rozwiązaniami medycznymi z zakresu ortopedii i rehabilitacji.

Nasz wykształcony personel czeka na Państwa pytania i z chęcią udzieli porady zarówno telefonicznie jak i na miejscu w naszym sklepie. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników jest do Państwa dyspozycji, tak aby zawsze wybrać bezpieczny i odpowiednio dopasowany do Państwa potrzeb produkt.

Zapraszamy do naszego sklepu w Jaworznie przy ul. Królowej Jadwigi 22, oraz kontaktu telefonicznego: (32) 225 66 57, (+48) 530 260 088 lub e-mail: kontakt@sofmed.pl